Onlar bizim hızlı öğrenmek için gerekecek sert dersler konum.”

                          2             Harry Kane art arda üçüncü sezon için 20 Premier Lig gol atan   Harry Kane, doğru bir sezon merak? Şans yok. Tottenham forveti bunu sadece dördüncü oyuncu haline art arda üçüncü sezon için 20 Premier Lig hedeflerine ulaştı. 2014/15 sezonu: 21 gol 2015/16 sezonu: 25 gol (Altın Ayakkabı ödüllü) 2016/17 sezonu: (16/04/17 itibariyle doğrudur) 20 gol Kane ayrıca oyunlarda hedefler için Luis Suarez Premier Lig rekoru paylaşan ederken onun patlatır sonucunda o Thierry Henry, Alan Shearer ve Ruud van Nistelrooy ile aynı şirkette şimdi. Luis Suarez Premier Lig rekoru: Oyunlar: 110 Hedefleri: 69

Asist: 23 Harry Kane'in Premier Lig rekoru: Oyunlar: 110 Hedefleri: 69 Asist: 10                 2                                             1             İngiltere kaptan Joe Kök   Joe Kök onlar Perth kapsamlı vuruş-ve-41 tarafından işletilen yenilgisinin ardından Noel'den önce külleri teslim ederken İngiltere Avustralya tarafından outclassed edilmiştir itiraf etti.

Tüm değilse İngiltere hayatta serisini tutmak için nihai günün, çoğu için yarasa için gerekli ama turistler 218 tüm dışarı için dört bir gecede 132 ila gömülmesinden olarak Josh Hazlewood 48 için beş kişiyle onların ölümü hızlandırdı. Avustralya bu nedenle beş maç serisinde bir dil uzatılamaz 3-0 öne almak ve boks gün Melbourne baş zaman İngiltere kaptanı Kök yanına bir yanıt talep etti. O BT Sport 1 söyledi: “Bu almak çok zordur. Avustralya'ya Adil oyun, hepsi üç maçta bizi outplayed ettik ve iyi olması lazım. “Biz Melbourne gidip iyi hazırlamak ve orada gerçekten iyi performans koymak emin olmak için var.”

https://www.1xbetpt.com/tr/

Kök gecede yağmur nasılsa yorganın altında ve sahanın aktığını günün erken saatlerinde tartışmalara, çok fazla dikkat çekmek için isteksiz. İngiltere teknik direktörü Trevor Bayliss koşulları çok “belki de biraz tehlikeli ... zor” hale edildiğini, sabah müzakeresi esnasında, yayıncılar yaptığı endişelerini dile getirdi. Ama Kök söyledi: “Biz kesinlikle oynamak için uygun değildi bu sabah buraya geldiğinde, belli ki güneş gibi kurudu ve rüzgâr kendisine var ve onlar besbelli doğru olsun için çok çalıştık.

Ben oynamak için muhtemelen uygundu orada sonuna düşünüyorum.” İngiltere Brisbane, Adelaide ve Perth ama Root içinde üstünlük içinde büyü vardı Testi ensesinden maçları kapmak için kendi yetersizlik ağıt bırakıldı. Dedi ki: “Üç maç boyunca bazı gerçekten iyi kriket oynadım ama zaman yeterince uzun süreler ve bu önemli anlarda Avustralya'da tarafından kavranabilir almamış. Onlara Adil oyun, bazen fark olabilir. “Orada gösterileri ve biz üst olmuştu ya oyuna geri kendimizi varken biz gerçekten acımasız olmak başardınız değil başka bir şekilde çok sinir bozucu var ki son iki oyun için cesaret verici oldu.

“Onlar bizim hızlı öğrenmek için gerekecek sert dersler konum.” İngiltere kaptanı olarak ilk serisi yenilgi WACA teyit olmasına rağmen, Kök o takımın lideri olarak başını yüksek tutabilir inanmaktadır. “Kişisel cephesinde, ben sahada kaptanlığı bakıyorum ve kesinlikle her şeyi denedim gibi ve ben sizin kendinizi yargılayabilir tüm düşünüyorum hissetti.” Diye ekledi: Avustralya kaptanı Steve Smith, İngiltere'nin 403 tüm dışarı cevaben beyan dokuz ila 662 kendi tarafını yardımcı olacak bir kariyer-iyi 239 ile örnekle açtı.

Hazlewood günün ilk top ile Jonny Bairstow ait küçük kapı aldıktan sonra pazartesi günü cüretkar 54 ile yaptığı ilk vuruştan yüzyıl takip Dawid Malan, gelen bazı itirazlara rağmen, Avustralya arkasına bakmadı. onlar ilk fırsatta bir dizi zafer perçinledi sonra Ve Smith cephe bowlers Hazlewood, Mitchell Starc Pat Cummins ve Nathan Lyon için özel bir haraç ödedi. Dedi: “Ben sadece erkekler gurur duyuyorum. biz geri o vazoyu bu diziyi kazanmak ve Perth burada şeyleri tamamlamayı ve almak mümkün oldum yolu, oldukça şaşırtıcı oldu. “(Bowling oyuncusu) bize her oyunda gerekli ettik 20 wickets almak için müthiş bir iş yapmış. Biz bir atmak kazanmadım ve muhtemelen de koşulların zorlu yaşadım. O soyunma odasında herkesin sadece gerçekten gurur duyuyorum.”         

No Comments Yet.

Leave a comment

× How can I help you?